Chłodnictwo i grzejnictwo – Płock

O firmie Szron Bis

Firma powstała w 1999 roku. Zdążyła już ustalić swoją pozycję w Płocku gdzie działa, jako stabilnego i wartego zaufania partnera w branży instalacji chłodniczych i grzewczych. Nasi Klienci otrzymują fachowe porady dotyczące zakupu sprzętu chłodniczego i grzejników, zapewniamy także montaż tych urządzeń. Jesteśmy dystrybutorem najlepszych marek produkujących urządzenia chłodnicze i grzewcze, ponadto serwisujemy te urządzenia w przypadku awarii. Oferujemy zatem pełen zakres usług w wyżej wymienionym zakresie. Ręczymy za jakość sprzedawanych urządzeń, ich montaż przeprowadzamy z zachowaniem zasad profesjonalizmu, a serwisowane u nas urządzenia po opuszczeniu naszego zakładu działają jak nowe.

 

Zobacz ofertę

pracownik szron bis

 

 

Czy się zajmujemy w firmie Szron Bis?

W Płocku i okolicznych miejscowościach zajmujemy się także klimatyzacją. Klimatyzatory dostępne w naszym sklepie można przymocować w właściwie w dowolnym miejscu pomieszczenia, zarówno w biurze, jak i domu. Obsługujemy Klientów indywidualnych oraz firmy. Wszystkie nasze klimatyzatory posiadają atesty, poza tym są oferowane jako urządzenia niezawodne i wydajne.

Inną gałęzią naszej działalności jest sprzedaż i serwisowanie pieców CO. Posiadamy wiele rodzajów takich pieców, zatem nasi Klienci mogą wybrać interesujące ich modele. Zbiorniki na wodę i pompy wodne to część usług hydraulicznych oferowanych przez naszą firmę. Ten asortyment także oferujemy w zróżnicowanych zestawach, różniących się parametrami i właściwościami. Doradztwo u nas jest bezpłatne, przedstawiamy na życzenie projekty instalacji, realizujemy zamówienia specjalne i sprowadzamy nigdzie indziej niedostępny sprzęt.

Poczuj ten klimat...

Lokalizacja

Szron Bis
ul. Mickiewicza 20
09-400 Płock
Tel.
    +48 24 36 476 26
E-mail:
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
         Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.